F1 2019 – Ферстаппен виграє Гран-прі Австрії (у неробочий час) – Формула 1
Формула 1

Макс Ферстаппен (Red Bull) виграв Гран-прі Австрії, випередивши Шарля Леклерка, але треба було три години, щоб результат став офіційним.

Макс Ферстаппен виграв з Red Bull il Гран-прі Австрії a Спілберг – дев'ятий доказ F1 світ 2019 - Перед Шарль Леклерк але потрібно було чекати три години, щоб результат був офіційним. Спірний обгін голландського гонщика проти другого гіда на 69-му колі Ferrari фактично, це призвело до розслідування, яке тривало довше, ніж очікувалося.

Джерела: Фото Чарльза Коутса / Getty Images

Кредити: Фото Марка Томпсона / Getty Images

Кредити: Фото Ларса Барона / Getty Images

Джерела: Фото Йоханнеса Шедла / SEPA.Media / Getty Images

Успіх Ферстаппена та ін Червоне биття кільце збігається із поверненням – через 13 років – моторизованого одномісного автомобіля. Honda на верхній сходинці подіуму. Також варто згадати Льюїс Хемілтон з "трійки" з Mercedes через вісім місяців (п'яте позаду Себастьян Феттель) Це наше Антоніо Джовінацці десятий зAlfa Romeo (Перший італійський гонщик в окулярах після дев'яти років: останнім досяг успіху Вітантоніо Люцці в Гран-прі Південної Кореї 2010 року).

Чемпіонат світу F1 2019 – Гран-прі Австрії: табелі успішності

Шарль Леклерк (Феррарі)

Краща гонка коли-небудь (поки) для Шарль Леклерк: В суботу він зайняв поул-позицію, а в неділю він відмінно стартував і впевнено очолив гонку, перш ніж поступитися на 69-му колі божевільному Ферстаппену.

Третій подіум підряд і найкраще місце в кар'єрі: перемога обов'язково прийде F1 світ 2019, Залишається тільки зрозуміти, коли.

Макс Ферстаппен (Ред Булл)

Макс Ферстаппен це було просто фантастично: вчора він показав кращий результат у своїй кар'єрі (по-друге, голландський гонщик так і не отримав поул), а сьогодні, після жахливого старту, коли він втратив сім позицій, він відновився, щоб забрати додому перемогу після спірного обгону . проти Леклерка.

Чи заслужив би він покарання? За логікою немає, за минулими рішеннями комісарів – так. Це не має значення: він заслужив тріумф і вкотре довів, що він швидкий і стабільний гонщик (18 Гран-прі поспіль у «п'ятірці»).

Льюїс Хемілтон (Мерседес)

Льюїс Хемілтон на 22-му колі він кинув надійний подіум за вітром, коли зіпсував переднє крило свого Mercedes вдарився об стовпчик, і в другій половині Гран-прі він не зміг їхати так швидко, як йому хотілося б. Не забуваючи, що два штрафних місця на сітці (з другого по четверте) виправлені за штрафні очки. Кімі Райкконен під час кваліфікації.

Після десяти гонок поспіль в «трійці лідерів» лідер F1 світ 2019 не потрапив на подіум. На наш погляд, це просто поганий момент: давайте готуємося до його домінування через два тижні на домашньому Гран-прі.

Валттері Боттас (Мерседес)

В Гран-прі Австрії згубно для Мерседес Валттері Боттас врятували день, посівши третє місце.

Ще одне конкретне випробування для фінського гонщика, який закінчив рік, незмінно потрапляв в «десятку».

Ferrari

Дев'ять за гонку Леклерка, п'ять за керівництво Феттеля: проблеми під час кваліфікації, які змусили німецького гонщика стартувати з дев'ятої позиції, і зірвана гонка на першому піт-стопі, коли механіки Кавалліно виявилися з Себом в боксах без покришок для їзди.

Ла Росса не вигравав Гран-прі більш восьми місяців: за той же період Red Bull він виграв два. Ще багато чого треба зробити ...