F1 2019, Хемілтон першим у Бахрейні, моральний переможець Леклерка – Формула 1
Формула 1

Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Бахрейну з Mercedes, але моральним тріумфом став Чарльз Леклерк, третій і уповільнений через технічну проблеми в Ferrari, в той час як він твердо лідирував.

У альманахах Льюїс Хемілтон буде переможцем, з Mercedes, То Гран-прі Бахрейну a Сахір. Насправді моральний тріумф – це Шарль Леклерк: Водій з Монако Ferrari закінчив другий тест F1 світ 2019 на третій позиції, але тільки тому, що його гальмувала технічна проблема, а він твердо лідирував.

Автори: Фото Клайва Мейсона / Getty Images – Джерела: БАРЕЙН, БАРЕЙН – 31 березня: Фінішер, який посів третє місце, Чарльз Леклерк із Монако та Ferrari виглядає пригніченим у парку під час Гран-прі Формули 1 у Бахрейні на міжнародній трасі31 Бахрей року в Бахрейн, Бахрейн. (Фото Клайва Мейсона / Getty Images)

Автори: Фото Ларса Барона / Getty Images – Автори: БАРЕЙН, БАХРЕЙН – 31 березня: Себастьян Феттель з Німеччини та Ferrari готуються до виїзду на стартові ґрати перед Гран-прі Бахрейну Формули-1 на міжнародній трасі Бахрейну 31 березня 2019 року. Бахрейн. (Фото Ларса Барона / Getty Images)

Автори: Фото Вілла Тейлора-Медхерста / Getty Images – Кредити: БАХРЕЙН, БАХРЕЙН – 31 березня: Фінішер, який посів друге місце, Валттері Боттас з Фінляндії та Mercedes GP виглядають пригніченими в парку під час Гран-прі Формули-1 Бахрейну 31 березня. , 2019 у Бахрейні, Бахрейн. (Фото Вілла Тейлора-Медхерста / Getty Images)

Кредити: КАРИМ САХІБ / AFP / Getty Images – Кредити: гонщик Ferrari з Монако Чарльз Леклерк керує своєю машиною під час Гран-прі Бахрейну Формули-31 на трасі Сахір у пустелі на південь від столиці Бахрейну Манами, 2019 березня КАРИМ САХІБ / AFP) (Фото слід читати КАРИМ САХІБ / AFP / Getty Images)

Домінуючі червоні в п'ятницю і суботу і розчарування в гонці: Себастьян Феттель він фінішував п'ятим після того, як обертався один під час дуелі з Хемілтоном, і незабаром після цього втратив переднє крило.

Чемпіонат світу F1 2019 – Гран-прі Бахрейну: табелі успішності

ДЖЕРЕЛА: Фото Клайва Мейсона / Getty Images

Шарль Леклерк (Феррарі)

Шарль Леклерк моральний переможець Гран-прі Бахрейну: Запам'ятовується гонка, зіпсована проблемою наERS, автомобіль безпеки вийшли на трек в фіналі після розгрому Renault дозволив йому зберегти третє місце, супроводжувався бонусним балом за швидка поїздка.

Гонщик із Монако – наймолодший польовий гравець в історії Ferrari і другий наймолодший гонщик, що зайняв поул-позицію (рекорд, як і раніше, належить Феттелю: Монца-2008) – він погано стартував, але незабаром відновився після обгону Боттаса, а потім Феттеля на шести колах. Лише невдача завадила йому утримати заслужено завойоване перше місце.

Льюїс Хемілтон (Мерседес)

Льюїс Хемілтон він умів використовувати проблеми Ferrari і відразу ж подякував Леклерка за те, що він показав Сахір.

Для чинного чемпіона світу це третій успіх з останніх чотирьох спірних Гран-прі: дана перемога, на нашу думку, сильно вплине на F1 світ 2019.

АВТОРИ: Фото Ларса Барона / Getty Images

Себастьян Феттель (Феррарі)

Un Гран-прі дель Бахрейн забути для Себастьян Феттель: В кваліфікації його висміював товариш по команді Леклерк, а в гонці йому вдалося його обігнати (але він був попереду нього всього шість кіл).

Серед (небагатьох) позитивних моментів обгін проти Хемілтона, серед негативних – обгін, який завжди терпів Хемілтон на 38 колі. Він не зламав переднє крило, але обертання відбулося з його вини.

АВТОРИ: Фото Уілла Тейлора-Медхерста / Getty Images

Валттері Боттас (Мерседес)

Валттері Боттас як і раніше очолює F1 світ 2019 завдяки другому місцю в Гран-прі Бахрейну і в бонусному пункті Мельбурна.

Фінський гонщик відмінно почав сезон, хоча і не заслужив сьогодні подіуму.

ДЖЕРЕЛА: KARIM SAHIB / AFP / Getty Images

Ferrari

П'ятниця та субота з 10, неділя з 2: la Ferrari у нього в кишені була рушниця, і він закінчив Гран-прі Бахрейну з третім і п'ятим місцем.

Недолік надійності: проблеми наERS Ді Леклерк завадив молодому монако здобути впевнену перемогу.