F1 2018 – Гран Прі Бахрейну: знову Феттель, знову Ferrari – Формула 1
Формула 1

Феттель і Ferrari також перемагають в Гран-прі Бахрейну: через 8 років Кавалліно повертається, щоб виграти дві гонки поспіль.

партія Ferrari в Гран-прі Бахрейну: Себастьян Феттель переміг в Сахір (другий етап F1 світ 2018) І подарував Скудерії ді Маранелло другу перемогу поспіль (подія, яка не відбувалося з 2010 року).

Німецький червоний пілот фінішував раніше другої години. Mercedes di Валттері Боттас (2 °) і Льюїс Хемілтон (3-е місце) і лідирує в чемпіонаті світу з повними очками. Також варто відзначити відмінний виступ французів. П'єр Гаст (4 ° з Торо Россо).

Але погані новини для Кімі Райкконен, Змушений зійшов з дистанції через помилки в боксах: він був перезапущений, коли ліва задня шина ще не була встановлена, і перевантажив механіка (у якого зламався гомілкова кістка e малогомілкова кістка).

Чемпіонат світу F1 2018 – Гран-прі Бахрейну: табелі успішності

Себастьян Феттель (Феррарі)

Один проти всіх. Себастьян Феттель перемагає Mercedes in Бахрейн прибувши до фінішу з шини практично фінішував і здобув другу поспіль перемогу (подія, яка не відбувалося з 2013 року, коли був виграний останній титул), захищаючись у фіналі від атак Боттас. Для німецького водія Ferrari – лідирує з повними очками у F1 світ 2018 - Це четвертий подіум поспіль.

Валттері Боттас (Мерседес)

Un Гран-прі Бахрейну майже ідеально підходить для Валттері Боттас: Знущався над своїм товаришем по команді Хемілтоном в кваліфікації, на старті він обігнав свого співвітчизника Райкконена, а на останніх колах навіть торкнувся перемоги. Четвертий подіум в останніх п'яти проведених перегонах: дійсно непогано.

Льюїс Хемілтон (Мерседес)

Злети і падіння для Льюїс Хемілтон a Сахір. Він розчаровується в кваліфікації і спокутує себе в гонці: він стартує дев'ятим, після 8 кіл він вже четвертий і фінішує на третій позиції. У другій частині гонки він виглядає нервовим і незворушним і щосили намагається підкоритися наказам команди: для нього це п'ятий поспіль Гран-прі без перемог.

Кімі Райкконен (Феррарі)

Без помилки в боксах – що призвело до збою та перелому гомілкова кістка і малогомілкова кістка механіка - Кімі Райкконен він би точно потрапив в «п'ятірку». Гарна кваліфікація (другий поспіль перший ряд), поганий старт.

Mercedes

La Mercedes не виграв Гран-прі Бахрейну: Феттель був винятковим гравцем, а технічні фахівці Штутгарта занадто пізно відреагували на стратегію зупинки на «Кавалліно». Німецька команда, однак, завдяки двом виведеним на п'єдестал одномісним машинам зменшила своє незручність. F1 світ 2018 Конструктори: тепер позаду всього 10 очок. Ferrari.