F1 2019 – Ферстаппен виграє божевільний Гран-прі Німеччини – Формула 1
Формула 1

Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Німеччини в Хоккенхаймі з Red Bull – одну з найбожевільніших гонок в історії Формули-1 – випередивши Себастьяна Феттеля (Ferrari) та Данила Кв'ята (Toro Rosso).

Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Німеччини – одинадцятий етап F1 світ 2019 - з Red Bull. Голландський гонщик був нагороджений Хокенхайм одна з найбільш божевільних гонок, коли-небудь випереджали Себастьян Феттель (2 ° з Ferrari після стрілянини з останньої позиції) e Данило Квят (Третій і здатний віддати Торо Россо його другий подіум в історії після перемоги Феттеля в Монці 2008).

Джерела: Фото Дена Муллана / Getty Images

Кредити: Фото Марка Томпсона / Getty Images

Джерела: Фото Олександра Хассенштейна / Getty Images

Джерела: Фото Чарльза Коутса / Getty Images

Кредити: АНДРІЙ ІСАКОВИЧ / AFP / Getty Images

Німецька раса була обумовлена дощ і численні повороти: відступи Валттері Боттас e Шарль Леклерк e Льюїс Хемілтон ноно тільки завдяки штрафам, накладеним двома Alfa Romeo di Кімі Райкконен e Антоніо Джовінацці.

Чемпіонат світу F1 2019 – Гран-прі Німеччини: табелі успішності

Макс Ферстаппен (Ред Булл)

Друга перемога в трьох останніх Гран-прі і друге місце в F1 світ 2019 все ближче: Макс Ферстаппен він заслужив перемогу в Гран-прі Німеччини, Отримана, незважаючи на неправильний запуск і проблеми з шинами. Не забуваючи про бонусному балі за швидке обертання.

Себастьян Феттель (Феррарі)

Друге місце – у Себастьян ФеттельХокенхайм - Переміг все і всіх. Він стартував останнім через помилки Скудерії, він був головним героєм гонки, що запам'ятовується, і повернувся на подіум після голодування для трьох Гран-прі.

Льюїс Хемілтон (Мерседес)

Льюїс Хемілтон він фінішував лише на дев'ятій позиції (він перетнув лінію одинадцятим, але виграв від штрафів, накладених на дві Alfa Romeo): занадто багато помилок для британського гонщика (покараний п'ятьма секундами за зрізання входу на піт-лейн) і Mercedes (Піт-стоп тривав вічність).

Шарль Леклерк (Феррарі)

Шарль Леклерк зруйнував свій власний Гран-прі Німеччини через помилки, допущеної на другій позиції. Упущена можливість для гонщика з Монако.

Red Bull

Ще раз Red Bull вона підтвердила себе як учитель у використанні можливостей: Хокенхайм Другий тріумф сезону настав, коли Ferrari на чемпіонаті світу F1 2019 року всі ще перебуває на нулі.