Чому Даніель Ріккардо може знову стати переможцем Формули-1: прев'ю сезону Формули-2021 1 року
Новини

Чи зможе Даніель Ріккардо знову опинитися на вершині п'єдесталу?

Даніель Ріккардо несе із собою надії нації, оскільки сезон Формули-1 починається у ці вихідні в Бахрейні — ми всі хочемо бачити, як він знову п'є шампанське зі своїх гоночних бутсів на подіумі.

31-річний гонщик не вигравав Гран-прі з Монако у 2018 році, і після двох неврожайних років, намагаючись перетворити Renault на переможця, він зробив ще один крок, цього разу на McLaren.

На папері це може здатися дивним кроком, перехід від програми, яка підтримується заводом, до приватної команди, яка повинна платити за свої двигуни, але McLaren — це команда на підйомі, яка прагне повернутися до своїх славних днів, виграючи як перегони, так і чемпіонати. що також є метою Ріккардо.

Перші ознаки сприятливі обох сторін. McLaren проводить свій найкращий сезон за останні роки, посівши третє місце в Кубку конструкторів і переключившись з найменш конкурентоспроможного двигуна (Renault) на найбільш конкурентоспроможний (Mercedes-AMG). Ріккардо, схоже, добре адаптувався до нових умов, встановивши конкурентоспроможні результати передсезонних тестах.

Отже, якими є його шанси виграти гонку? Це можливо, а чи не ймовірно. Формула-1 це гра тонкої еволюції, спрямована на скорочення відставань, тому McLaren навряд чи зможе випередити як Mercedes-AMG, так і Red Bull Racing.

Однак, як ми бачили в попередні роки, Ріккардо є одним з найкращих гонщиків на стартових гратах, постійно виконуючи, здавалося б, неможливі маневри обгону, перевершуючи свою машину.

Якщо у "Мерседес" і "Ред Булл" буде поганий день, Ріккардо буде в кращому положенні, щоб накинутися, або він може продовжити свою розпечену форму в Монако, де досвід та майстерність можуть перемогти машину.

Не дивуйтеся, побачивши широку посмішку Ріккардо на подіумі у 2021 році.

Чинний чемпіон або Молодий Бик

Боротьба за титул складається як можлива класика: чинний чемпіон Льюїс Хемілтон хоче додати до себе рекордний восьмий титул пілота, хоча молода суперзірка Red Bull Макс Ферстаппен «виграв передсезонні тести та прагне своєї першої корони».

Це битва між чинним президентом та його спадкоємцем. Хемілтон перетворився з вискочки на безперечну легенду Формули-1, вигравши шість титулів поспіль. У той час як Ферстаппен прийшов у Формулу-1 феноменальним підлітком і поступово позбавлявся шорсткості, щоб перетворити невгамовний талант на невпинну швидкість.

Незважаючи на те, що Mercedes є фаворитом через своє нещодавнє домінування у спорті, він пережив три дні випробувань і розпочав сезон з відставанням. Red Bull Racing, тим часом, провела три дні без проблем і зрештою показала найшвидший час кола.

Це робить Ферстаппена фаворитом цього вікенду, але Mercedes, безсумнівно, завдасть удару у відповідь, так що на нас чекає епічна сезонна дуель між двома найшвидшими гонщиками планети.

Чи може Феррарі повернутись?

Очевидно, що 2020 був поганим для більшості людей, і ми всі хотіли б забути про це. На спортивному фронті Ferrari безперечно хотіла б стерти минулий рік з пам'яті.

Минулого сезону італійська команда протягом багатьох років була найближчим суперником Mercedes і розвалилася, не тільки не зумівши виграти гонку, але й здобувши три подіуми і опустившись на шосте місце у Кубку конструкторів після приватних команд McLaren та Racing Point.

Наразі команда зосереджена на тому, щоб перетворитися на конкурентоспроможну силу. З цією метою чотириразового чемпіона світу Себастьяна Феттеля було звільнено після кількох років занепаду і замінено молодшим Карлосом Сайнсом-молодшим. Він стане партнером широко розрекламованого Шарля Леклера щоб спробувати дати Ferrari новий старт і вести команду вперед. із чим має бути конкурентне внутрішньокомандне суперництво.

Астон Мартін повертається

Звільнений з Ferrari, Феттель знайшов нову роботу: очолити Aston Martin назад у Ф1 після більш ніж 60-річної відсутності. Британський бренд тепер належить канадському бізнесменові Лоуренсу Строллу, який сповнений рішучості зробити його справжнім конкурентом Ferrari, Porsche та компанії на ринку суперкарів, а також на гоночній трасі. Він також хотів допомогти кар'єрі свого сина у Формулі-1, і Ленс Стролл стане партнером Феттеля у новій заводській команді Aston Martin.

Це не зовсім нова команда, це просто ребрендинг (і додаткові інвестиції) у команду раніше відому як Racing Point.

У 2020 році він був у гарній формі, використовуючи автомобіль, що отримав назву «Рожевий Мерседес» (через його забарвлення і, здавалося б, скопійованого дизайну Mercedes), щоб виграти Гран-прі Бахрейну та завоювати три подіуми, що змушує Феттеля підтримувати хорошу форму. і допоможіть Aston Martin добитися переваги над своєю колишньою італійською командою як на трасі, так і за її межами.

Алонсо, Alpine та майбутній австралійський претендент на Формулу-1

Формула 1, очевидно, викликає звикання, тому не дивно, що деякі гонщики тут стирчать так довго, як тільки можуть. Колишній чемпіон світу Фернандо Алонсо намагався піти, але не зміг залишитися осторонь і повернувся до категорії після дворічної перерви.

Іспанець виступатиме за Alpine, колишню команду Renault, яка була перейменована, щоб допомогти Alpine стати серйозним гравцем у світі продуктивності. Алонсо не новачок у Renault/Alpine, він виступав за команду, коли вигравав свої титули, але це було ще у 2005-06 роках, так що з того часу багато що змінилося.

Хоча Алонсо, як і раніше, впевнений у собі (нещодавно він сказав в інтерв'ю, що вважає себе кращим за Хемілтон і Ферстаппен), у команди навряд чи буде машина-переможець, судячи за формою на тестах.

Його товаришу по команді, Естебану Окону, знадобиться гарний сезон, щоб закріпити за собою місце майбутньої зірки Alpine, тому що є кілька молодих гонщиків, які бажають замінити його, зокрема австралієць Оскар Піастрі.

Піастрі виграв чемпіонат Формули-3 у 2020 році і цього сезону перейшов у Формулу-2. Він є членом Альпійської академії водіння, і сезон новачків може вивести його у вищу категорію у 2022 році (або, що найімовірніше, у 2023 році).

Ім'я Шумахера повертається

Міхаель Шумахер - один із найуспішніших гонщиків Формули-1 в історії, який виграв сім чемпіонатів за свою кар'єру. На жаль, він був серйозно поранений під час катання на лижах у 2013 році і з того часу не з'являвся на публіці, а його родина надала дуже мало інформації про його стан.

Але ім'я Шумахера повернеться до Ф1 у 2021 році, коли його син Мік перейде у вищий ешелон після завоювання корони Ф2 у минулому сезоні.

Мік зробив собі успішну кар'єру, будучи обраним у рамках програми юних пілотів Ferrari, а також перемігши у F3, щоб заробити своє місце у F1 завдяки заслугам і не використовуючи свого прізвища.